Одесский форум традиционной и нетрадиционной медицины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Дипломна робота

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Мене цікавить виконання дипломної роботи, самостійно її зробити я не зможу, бо не маю часу. Куди краще звернутися?

2

Я вам скажу так, зараз багато компаній, що пропонують виконання різних студентських робіт, але звичайно краще звертатися до перевірених. Раджу вам ZUZU, Мені потрібна була допомога і вони написали роботу дуже швидко. Ось тут можете дізнатися скільки коштує дипломна робота з психології https://zulu-help.com/service/diploma-o … sychology/ виконують усі типи студентських робіт на різні тематики, сміливо звертайтеся.

3

Юла написал(а):

Мене цікавить виконання дипломної роботи, самостійно її зробити я не зможу, бо не маю часу. Куди краще звернутися?

Думаю що варто звернутись до якоїсь офіційно працюючої компанії, щоб мати хоч якісь гарантії. Бо гроші зазвичай в такому ділі просять наперед (принаймні передплату точно), а гарантії того, що вас не обдурять практично немає. Можна звернутись до сервісу Студент Хелп, в них точно є на замовлення дипломна скільки коштує правда не знаю точно. Але на сайті є приблизні розцінки, тому думаю, зорієнтуватись можна буде швидко. В будь-якому випадку ви погодите всі нюанси з виконавцем. Тут точно є 7 днів гарантійного терміну - ви за цей час можете перевірити роботу і якщо потрібно, попросити внести корективи. Спробуйте.