Одесский форум традиционной и нетрадиционной медицины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Автоматизація ресторанного бізнесу під ключ

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я власник кафе і в останній час дуже думаю про впровадження програми для автоматизації нашого закладу. Скажіть, будь ласка, яку програму ви порекомендуєте для ефективного управління кафе? Важливо для мене мати можливість контролювати роботу персоналу, облік продуктів та замовлень, а також зручно вести облік фінансів. Ми недавно розширили меню, і мені потрібна система, яка зможе врахувати всі наші нові страви і напої. Я також цікавлюсь можливістю замовлення і доставки їжі через інтернет.

2

Я б рекомендувала вам ознайомитися з програмою syrve pos https://knaipa-service.pro/robymo/funktsii-syrve . Ця програма відповідає всім вашим потребам. "Syrve Pos" - це надійна система, яка дозволяє вам керувати персоналом, веденням обліку продуктів та замовлень, а також контролювати фінанси. Вона має зручний інтерфейс та велику кількість функцій, які полегшать вам роботу. Ви зможете легко додавати нові страви і напої до меню та налаштовувати замовлення через інтернет. Крім того, вона надає можливість вести облік фінансів, аналізувати статистику та визначати популярність різних страв. Ця програма допоможе вам підвищити ефективність роботи кафе і забезпечити високу якість обслуговування для вашого клієнтського потоку.

3

От реально краще аби все зразу було організовано, а не частинами

4

Як власник ресторану, я вам настійно порекомендую використовувати програмне забезпечення FireMenu  https://firemenu.net/uk для управління вашим закладом. Це програмне забезпечення не тільки надає повністю функціональний POS-термінал, але й пропонує QR-меню для наших гостей. Великою перевагою є можливість бронювання столиків онлайн, що забезпечує ефективне управління замовленнями та забезпечує комфорт гостей. FireMenu спрощує роботу персоналу та забезпечує зручний досвід для клієнтів, що, безсумнівно, підвищує рівень обслуговування у вашому ресторані.